trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro
Joburi

Sumar job

Companie
ZAL INVESTMENTS COMPANY SA
Posturi disponibile
1
Domeniu
Arhitectura / Constructii / Amenajari; Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
Fara experienta; 1 - 2 ani
Tip contract
Full-time; Part-time
Nivel studii
Facultate (in curs); Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 06-10-2017
Numar de aplicatii
6

Angajare inginer (proiectare,executie) instalatii

Expira la: 06-10-2017

Descrierea postului
 preluarea temei de proiect si realizarea documentatiei de proiectare la termenele solicitate
 coordonarea cu celelalte specialitati din cadrul proiectului
 participarea la derularea executiei optional (ofertare, contractare, suport tehnic al echipelor de executie etc.)

Cerinte
 utilizare AutoCAD si Microsoft Office
 abilitati de comunicare
 dorinta continua de dezvoltare
 spirit de echipa
 disponibilitate pentru intalniri cu clientii si furnizorii de materiale

Beneficii Oferite
Bonusuri in functie de realizari

Descrierea firmei
Firma Zal (Investments Company) S.A. este o companie infiintata in 1994 cu domeniul principal de activitate - proiectare si executie instalatii electrice, termice, sanitare si de automatizare pentru diverse categorii de lucrari , de la instalatii complexe pentru rafinarii la instalatii pentru birouri si locuinte ( www.zal.ro)

Sursa: Angajare inginer (proiectare,executie) instalatii