trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro
Joburi

Sumar job

Companie
Robis Media Print
Posturi disponibile
1
Domeniu
Educatie / Training; Marketing / Cercetare de piata; Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 02-10-2017
Numar de aplicatii
9

Librar

Expira la: 02-10-2017

Descrierea postului
Angajam librar pentru librarie cu sediul in zona Tineretului- Calea Vacaresti langa metrou Timpuri Noi.

Descrierea jobului

- Interacționează cu toţi clienții în mod direct, oferindu-le informații, recomandă titlurile potrivite sau identifică soluții alternative la cerințele acestora într-o manieră prietenoasă şi profesionistă;
- Asimilează în mod permanent informaţii despre produse, titluri, edituri și autori;
- Oferă informaţii despre programele de fidelizare, promoţii, discounturi;

Cerinte
Candidatul ideal

- Comunicativ, pozitiv, energic, orientat să ofere servicii excelente clienților;
- Este creativ și cu iniţiativă;
- Preferabil cu experienţă de lucru în librărie

Beneficii Oferite
- Salariu fix + comision;
- Libertatea de a se implica şi propune proiecte noi;

Descrierea firmei
Tipografie, distributie produse papetarie

Sursa: Librar