trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro

Sumar job

Companie
IWD Market Reserch
Posturi disponibile
50
Domeniu
Marketing / Cercetare de piata
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
sub 200 Euro
Localitate
Buzau
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 01-10-2017
Numar de aplicatii
0

Operatori interviu Ilfov&Tara

Expira la: 01-10-2017

Descrierea postului
Firma germana de cercetare de piata si sondaje de opinie, IWD Market Reserch, cauta intervievatori (studenti, femei casnice, someri etc.) in vederea efectuarii unui studiu de piata intr-un supermarket din urmatoarele orase:
Cernavoda(18sept)
Campulung Moldovenesc, Botosani(19sept)
Pascani(20,30sept)
Buhusi, Busteni(21sept)
Buftea(21,25sept)
Bolintin Vale, Pucioasa, Fetesti, Alexandria, Adjud(23sept)
Bragadiru, Barlad, Campulung, Baicoi, Calarasi(24sept)
Gura Humorului(25sept)
Corbeanca(28sept)
Campina, Giurgiu, Targoviste(29sept)
Focsani, Mioveni, Roman, Vaslui, Comanesti(30sept)
Harsova, Urziceni(2oct)
Rosiorii de Vede, Magurele, Mizil(04oct)
Patarlagele, Pitesti, Oltenita(05-06oct)
Dorohoi, Targu Frumos, Tomesti, Vatra Dornei(07-08oct)
Turnu Magurele, Titu, Ramnicu Sarat, Tecuci(11-13oct)
Mangalia, Medgidia, Fetesti, Navodari, Zimnicea, Sinaia(15oct)

Ce trebuie sa facem mai exact?
Stam in fata caselor de marcat in magazin si adresam cateva intrebari pe baza unui chestionar clientilor care si-au achitat cumparaturile.

Proiectul se desfasoara in perioada: 18.09.- 15.10.2017
Plata este de 35 euro/zi.

Daca esti interesat/a asteptam mesaj cu numarul tau de telefon, numele si varsta, orasul pentru care aplici.

Cerinte
- disponibilite de a lucra 10ore/zi pe toata durata proiectului;
- minim studii medii;
- abilitati de comunicare;
- persoane dinamice, responsabile;
- capacitate de lucru individual.

Sursa: Operatori interviu Ilfov&Tara