trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro

Sumar job

Companie
Exella Europe
Posturi disponibile
2
Domeniu
Inginerie / Tehnologie; Productie
Nivel experienta
Sub 6 luni; 6 - 12 luni; 1 - 2 ani; 2 - 3 ani; 3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Cluj Napoca
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 06-10-2017
Numar de aplicatii
7

INGINER PROIECTANT / TEHNICIAN PROIECTANT

Expira la: 06-10-2017

Descrierea postului
Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza INGINER PROIECTANT / TEHNICIAN PROIECTANT.

Cerinte
Se cer cunostinte solide de proiectare mecanica, experienta in utilizarea programelor de proiectare 2D si 3D (Autocad, Solidworks, Catia sau similar), abilitate de adaptare la nou, seriozitate si dorinta de perfectionare.

Beneficii Oferite
Oferim pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Descrierea firmei
www.exella.eu

Sursa: INGINER PROIECTANT / TEHNICIAN PROIECTANT