trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro
Joburi

Sumar job

Companie
Confidential
Posturi disponibile
5
Domeniu
Alte domenii; Management; Marketing / Cercetare de piata; Publicitate / PR; Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani; 2 - 3 ani; 3 - 5 ani; 5 - 10 ani; Peste 20 ani
Tip contract
Full-time; Part-time; Proiect unic
Nivel studii
Liceu; Colegiu / Studii postliceale; Facultate (in curs); Facultate (absolvent); Master; Doctorat; MBA
Nivel salarial
Localitate
Craiova; Pitesti; Ramnicu Valcea; Slatina; Targu Jiu
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 29-09-2017
Numar de aplicatii
4
Numele companiei: confidential

MANAGER zonal CRAIOVA

Expira la: 29-09-2017

Descrierea postului
Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Cautam persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.

Un loc de munca -Part-time; Full time –Proiect UNIC

Se adreseaza:
- celor care doresc CARIERA – formare de MANAGERI.
- celor care doresc un venit suplimentar.
- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere.

-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit

Cerinte
-Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii.
- Ambitia de a invata si de a deveni MANAGER.
-Abilitati de comunicare, relationare.

- Perseverent;
- Ambitios;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

- Fara cazier si fara urmariri penale.

-Studii superioare/medii / facultate in curs. liceu

Beneficii Oferite
- Venituri lunare pentru activitate de cariera
-CARIERA bazata pe performanta.
-Comisioane de CONDUCERE echipa.

-Instruire gratuita.

-Protectii MANAGERIALE
-Renta de recunoastere a muncii-pentru activitate de top management

Interviu online Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.

Sursa: MANAGER zonal CRAIOVA