trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro
Joburi

Sumar job

Companie
SC PERSONAL INTER AVANT SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
1000 - 2000 Euro
Tara
Germania
Valabilitate
Pana la data 04-10-2017
Numar de aplicatii
1

NOU: Operatori/Frezori CNC în Germania, 15 E brut/oră, comision zero!

Expira la: 04-10-2017

Descrierea postului
NU SE PERCEPE COMISION! FĂRĂ TARIF DE MEDIERE!

Eşti calificat ca operator/frezor CNC şi ai experienţă în acest domeniu?
Cunoşti limba germană şi esti interesat pentru un loc de muncă în Germania?
Noi îţi oferim şansa de a obţine acest job acum!

Se oferă: contract de muncă german nedeterminat + drepturi depline şi salariu de 15 Euro brut/oră!

Cerinte
- cunoaşterea limbii germane la nivel mediu de conversaţie (40%)
- experienţă în domeniu
- calificare în domeniu
- permis conducere cat. B constituie un avantaj personal!

Beneficii Oferite

Descrierea firmei
Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.

Sursa: NOU: Operatori/Frezori CNC în Germania, 15 E brut/oră, comision zero!