trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro
Joburi

Sumar job

Companie
De Uitlener
Posturi disponibile
5
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
Confidential
Tara
Olanda
Valabilitate
Pana la data 05-10-2017
Numar de aplicatii
0
De Uitlener

Instalator Olanda

Expira la: 05-10-2017

Descrierea postului
• experiență în domeniu;
• precizie in lucrari si respectarea normelor de lucru

Cerinte
• cunoașterea unei limbi străine: engleză sau germana la nivel conversational
• permis de conducere cat. B;
• diploma VCA constituie un avantaj
• seriozitate și punctualitate

Beneficii Oferite
• contract de muncă legal încheiat direct cu angajatorul olandez;
• un program de 40 ore lucrate/săptămână
• posibilitatea de a lucra ore suplimentare
• cazare asigurată și plătită de angajator, incluzând cheltuielile de întreținere;
• dreptul la concediu;
• asigurare medicală,(în caz de accident) platita de care compania noastra
• suport constant si rapid pentru acomodarea in Olanda din partea echipei noastre
• instrumente si echipamente de lucru de calitate si performante
• dezvoltare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Descrierea firmei
DE UITLENER este companie de recrutare olandeza recunoscuta prin profesionalism, seriozitate si respectul fata de angajatii sai.
Suntem specializati si certificati in angajarea de personal cu meserii tehnice.

Sursa: Instalator Olanda