trafic.ro bine ai venit pe joburi.trafic.ro

Sumar job

Companie
SC.DAAS IMPEX SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Ploiesti
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 22-09-2017
Numar de aplicatii
18

Key Account Manager

Expira la: 22-09-2017

Descrierea postului
• Preluarea conturilor existente pentru gestionare si dezvoltare ;
• Dezvoltarea portofoliului de clienti si negociere de contracte ;
• Management de proiect pentru conturile de care este responsabil ;
• Realizarea obiectivelor de vanzari atribuite.

Cerinte
• Studii superioare din domeniul tehnic sau economic;
• Cunoasterea limbii engleze;
• Abilitati excelente de comunicare, negociere, vanzare;
• Experienta in domeniul Sales B2B, Management de proiect;
• Experienta intr-o pozitie similara de minimum 3-5 ani ;
• Experienta de lucru intr-un sistem ERP international;
• Prezenta agreabila ;
• Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
• Capacitate de organizare si respectare termene stricte de raportare, atentie la detalii ;
• Permis conducere categoria B;

Beneficii Oferite
• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
• Tichete de masa, tichete cadou de sarbatori, pachet servicii medicale;
• Masina de serviciu, card combustibil, card cheltuieli, telefon, laptop, modem internet.

Descrierea firmei
Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier

Sursa: Key Account Manager

Job expirat